Nu is het zo dat ik onlangs een '93 sportline E320 met een getrag (dogleg) manuele versnellingsbak heb gekocht.
(Ja, hij heeft helaas last van roest maar de motor en bak zijn nog in goede staat).
Ik heb er nu een paar dagen mee rondgereden en ik moet eerlijk bekennen dat ik dit echt by far de leukste motor/bak combinatie voor de W124 vind.
Zoals een aantal van jullie weten heb ik ook een aantal leuke opties zoals originele AMG hammer bodykit met AMG onderstel en AMG uitlaat etc. Daarnaast heb ik wat leuke spulletjes voor het interieur.
Ik heb nu dus de knoop doorgehakt (bijna) niets kan me nog tegenhouden! Ik wil 100% de E320 motor met de handbak op een auto met de bodykit die ik heb. Ik weet dat de puristen hier op het forum dit niet zullen waarderen mede doordat de bodykit zo fout is en het een bij elkaar opgeraapt zooitje wordt.
Mijn vraag is: zijn er hier mensen die een dergelijke swap hebben uitgevoerd?
Als basis wil ik een 300E gebruiken van voor '88 waarom? Ik ga de auto toch compleet verbouwen en het zou wel lekker zijn als hij in de overgangsregeling zou vallen. Zovaak zal ik er toch niet mee rijden met mijn daily peugje 206 rijd ik 8-10k op jaarbasis en dat is toch echt wel de max (die leen ik ook nog eens uit aan anderen ook).
Mijn 2de vraag is of er mensen zijn die ervaring hebben met Megasquirt? Ik overweeg hierop over te stappen, omdat ik 100% zeker van ben dat stap 2 een turbo erop schroeven is. Daarnaast is de kabelboom van de m104 ook niet echt betrouwbaar..
De E320 heeft geen ASD/ASR/airco of tempomaat scheelt dus een hoop kabels
Om het wat kleurlijker te maken heb ik foto's toegevoegd van mijn bodykit voordat ik mijn donor had gesloopt
ps. ik heb de 2 vragen vetgedrukt omdat ik (mezelf kennende) hier uren over kan l.llen waardoor niemand er iets meer van snapt





