johnny

Dit is de plaats waar je jezelf en eventueel je auto kunt voorstellen. Ook als je al lang lid bent, is het misschien leuk om hier even te laten weten wie je bent.
Plaats reactie
Johnny

johnny

Bericht door Johnny »

goede dag

Hallo ik ben john en heb een paar weken geleden mijn 2e Benz gekocht.
Mijn eerste was een bornit kleurige W124 230CE uit 1986 maar deze heb ik 7 jaar geleden met pijn in mijn hart verkocht. (had al spijt toen ik het postkantoor uit liep) :D
Na een aantal jaren met andere merken te hebben gereden bleef de Benz toch in mijn gedachte en nu we dan gezins uitbreiding hebben onder gaan is de kleine japanner toch echt te klein. :lol:
Had al een Benz combi (W124 230TE) op het oog een paar jaar geleden maar toen kon deze beste man er geen afstand van doen, hij had deze tenslotte nieuw gekocht.
Maar 4 jaar geleden brak het noodlot toe, drijfstang gebroken met een gat in het onderblok en de Benz werd onder een boom geparkeerd en niet meer naar om gekeken.
Naar veel wikken en wegen heb ik deze van hem weten te kopen, vervolgens heb ik hem opgeladen en ontdaan van zijn groene jasje.
Heb hem bij mij in de loods op de brug gezet om hem nader te kunnen bekijken en daar bleek weinig schokkends , hij had alleen minimale roest bij de krikpunten achter en onder de koplampen een paar kleine gaatjes.

heb al een hoop opgedaan op dit forum als gast, en nu als lid ga ik er aktief mee aan de gang.

mvg john
Rob300
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Berichten: 744
Lid geworden op: zo mei 03, 2009 6:51 am
Roepnaam: Rob
Type wagen: 200D
Bouwjaar: Ouder
Automaat: Nee
LPG: Ja
Locatie: Rotterdam

Re: johnny

Bericht door Rob300 »

Hoi John,
welkom op ons gezellige forum..... maar ehhhh, n W124 230CE van 86? de coupe was er pas vanaf 1987 toch?


Rob
Johnny

Re: johnny

Bericht door Johnny »

sorry rob, je heb gelijk was idd een 87er.
Is ook al weer even geleden :oops:

gr john
Gebruikersavatar
Gombal
Erelid
Erelid
Berichten: 5423
Lid geworden op: vr dec 11, 2009 9:26 pm
Roepnaam: Arjen
Type wagen: Ander type
Bouwjaar: Nieuwer
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Mercedes-Benz W245 170 2008
Locatie: Zeeland

Re: johnny

Bericht door Gombal »

Hoi John, welkom hier en veel plezier op het forum en van je Benz!
Gemiddeld verbruik 200D 1986 5 bak (living in a foreign land)
Afbeelding
E300

Re: johnny

Bericht door E300 »

Hoi John,

welkom hier, en nu niet weer verkopen he :D

En we zijn gek op foto's.

Veel veilige kilometers, John
Gebruikersavatar
SanderDTCH
Diamant Boarder
Diamant Boarder
Berichten: 2994
Lid geworden op: do feb 17, 2011 9:41 pm
Roepnaam: Sander
Type wagen: 200D
Bouwjaar: 1986
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Skoda Octavia 1.6TDI combi Greenline
Locatie: Prov. Zuid-Holland

Re: johnny

Bericht door SanderDTCH »

Hallo John

Welkom op ons forum.
Wens je hier veel lees- en schrijfplezier.

------
TIP: klik eens op "gebruikerspaneel" (bovenin links), daar kan je b.v. je verjaardag en woonplaats invullen maar ook je eigen foruminstellingen wijzigen.
Lees ook de forumregels even door.

Groeten Sander
Plaats reactie