wasedde

Dit is de plaats waar je jezelf en eventueel je auto kunt voorstellen. Ook als je al lang lid bent, is het misschien leuk om hier even te laten weten wie je bent.
Plaats reactie
wasedde

wasedde

Bericht door wasedde »

Ik ben Kees en woon in de Betuwe.
Al meer dan 40 jaar rij ik Mercedes altijd 2e handsjes, voor een nieuwe had ik geen geld. Vele typen heb ik versleten, meestal diesels en soms een benzinewagen.
Onlangs heb ik een 300E aangeschaft uit 1986. Een uitgeleefde wagen die uit Spanje kwam: werkelijk ongelooflijk was er was kapotgemaakt in deze auto, spiegel, antenne, stuurslot, overal afgebroken plastic borgnippels, deursloten, ventilator, ruitenwisser, lampjes, etc. etc. Het is dat de carrosserie echt goed hard is, want anders had ik hem al lang naar de sloop gebracht.
Nu had ik ook een 300E uit 1986 staan, daar heb ik het hele interieur uitgehaald en de 1986-er gezet. Ben wekenlang bezig geweest om alles om te zetten, te herstellen en schoon te maken.
Bij de APK bleek het ABS-lampje te gaan branden. Na wat zoekwerk bleek dat er een oud cardan zonder ABS-sensor onder zat, dus ook maar het cardan uit de 89-er eronder gezet.
Er zat een heel slecht aangelegde gasinstallatie in die ik onlangs deels heb laten vervangen en af laten stellen.
Hoop er veel plezier aan te hebben, hoewel hij nu niet meer op benzine wil starten en er olie lekt tussen motorblok en versnellingsbak. ik heb dus nog wat te doen en hoop op dit forum wat goede adviezen te krijgen.
Damherten

Re: Dag allemaal, ik ben Kees

Bericht door Damherten »

Goeiedag en Welkom
heb je ook een foto van dat vernieuwde interieur ?
Gebruikersavatar
Gombal
Erelid
Erelid
Berichten: 5423
Lid geworden op: vr dec 11, 2009 9:26 pm
Roepnaam: Arjen
Type wagen: Ander type
Bouwjaar: Nieuwer
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Mercedes-Benz W245 170 2008
Locatie: Zeeland

Re: wasedde

Bericht door Gombal »

Hoi Kees, welkom hier en veel plezier op het forum en van je Benz!
Gemiddeld verbruik 200D 1986 5 bak (living in a foreign land)
Afbeelding
Gebruikersavatar
SanderDTCH
Diamant Boarder
Diamant Boarder
Berichten: 2994
Lid geworden op: do feb 17, 2011 9:41 pm
Roepnaam: Sander
Type wagen: 200D
Bouwjaar: 1986
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Skoda Octavia 1.6TDI combi Greenline
Locatie: Prov. Zuid-Holland

Re: wasedde

Bericht door SanderDTCH »

Hallo Kees

Welkom op ons forum.
Wens je hier veel lees- en schrijfplezier.

Heb je ook een afbeelding van je wagen?
------
TIP: klik eens op "gebruikerspaneel" (bovenin links), daar kan je b.v. je verjaardag en woonplaats invullen maar ook je eigen foruminstellingen wijzigen.
Lees ook de forumregels even door.

Groeten Sander
Plaats reactie