Pagina 1 van 1
Gas hangt...
Geplaatst: wo sep 26, 2012 12:02 pm
door MarcoJ
Als ik in mijn Benz onderweg ben en laat het gas los bij stoplicht of afrem duurt het even voordat ie daadwerkelijk het toerental naar stationair niveau afbouwt.Het betreft een 200 benzine/LPG carburateur uitvoering bj 1986.
heeft iemand een idee wat het aan zou kunnen liggen?
Gr,Marco
Re: Gas hangt...
Geplaatst: wo sep 26, 2012 12:05 pm
door SanderDTCH
Stappenmotor even reinigen gaskabel nakijken
Gr Sander
Re: Gas hangt...
Geplaatst: wo sep 26, 2012 12:31 pm
door MarcoJ
Hoi Sander,heb ik deze er dan ook op zitten dan?.ben een newbee op dit gebied dus ook alles wijs te maken.Is er toevallig een fotootje van te vinden hier op het forum?
Re: Gas hangt...
Geplaatst: wo sep 26, 2012 12:46 pm
door SanderDTCH
Ik heb zelf een diesel meschien dat de jongens hier even een foto kunnen plaatsen
Gr Sander
Re: Gas hangt...
Geplaatst: wo sep 26, 2012 3:27 pm
door MarcoJ
We wachten de reakties af,voor zover bedankt
Gr,Marco
Re: Gas hangt...
Geplaatst: wo sep 26, 2012 11:44 pm
door KlaasB
Zit er ook een stappenmotor op een (Vergasser) benzine-motor met carburateur?
MVG K
Re: Gas hangt...
Geplaatst: vr sep 28, 2012 9:06 am
door MarcoJ
Dat is de vraag,voor alsnog geen reactie van de experts hier op het forum...we wachten af.
Gr,Marco
Re: Gas hangt...
Geplaatst: vr sep 28, 2012 12:12 pm
door Vinnievw
Nee, de carburateurversies hebben geen stappenmotor. Wel een vacuumgestuurde carburateur met een elektronisch regelaar voor het stationair toerental. Daar valt weinig aan schoon te maken.
Re: Gas hangt...
Geplaatst: vr sep 28, 2012 12:39 pm
door JantjeV8
Doet ie dat op zowel benzine als op LPG?
Mijn 1e gedachten gaan richting het aanzuigen van valse lucht of slechte Co afstelling.
Re: Gas hangt...
Geplaatst: za sep 29, 2012 3:02 pm
door MarcoJ
Klopt inderdaad,op benzine hangt ie ook.heb slangen nagelopen maar niet wat erop wees wat lek kon zijn.
Re: Gas hangt...
Geplaatst: zo sep 30, 2012 12:12 am
door Mathijsieh
Marco,
begint eerst maar eens met heet schoonmaken van je gaskabel. dit is ook eenvoudig door het pedaal in te drukken (motor mag uit) en de gaskabel moet onder de motorkap terugkomen en niet blijven hangen.
deze wil nog wel eens blijven hangen bij de benzjes, ik praat uit ervaring.
En met 130 af moeten remmen terwijl het gas blijft hangen is niet fijn kan ik zeggen
Ik heb dit probleem dus zelf ook gehad en spuit de gaskabel eens in de zoveel tijd als tie iets blijft hangen ff in in met wd40 of siliconenspray
Re: Gas hangt...
Geplaatst: ma okt 01, 2012 3:16 pm
door MarcoJ
Heb de gaskabel gecontroleerd maar komt gelijk weer terug bij loslaten van gaspedaal.Heb nog wel wat olie bijgevuld in de pierburg carburateur(bovenop zit schroef),wellicht dat dit hielp maar helaas niet.Ook luchtfilter en slangen nog ens nagelopen maar kan geen lekkages vinden die eventueel valse lucht zouden kunnen veroorzaken.Wat Nu Nog?