Pagina 1 van 1
patrick4matic
Geplaatst: wo sep 23, 2009 1:07 pm
door patrick4matic
even voorstellen!
Als er iemand nog twijfelt over de kwaliteit van een W124...mijn 300TE heeft nu 534.000 km gereden waarvan 480.000 km op LPG.
Mankementen zijn er natuurlijk altijd wel te vinden aan de auto; de hydrauliekolie leidingen voor de ASR, niveauregeling en de 4 matic zweten altijd en ik krijg ze niet afgedicht. dat betekent elke maand een driekwart litere ZHM olie bijvullen....
Nou ja, de airco is een beetje gek. de eerste rit van de dag doet ie het en daarna niet meer, moet ik nog uitzoeken waar dat aan ligt.
Re:W124 met ruime ervaring
Geplaatst: wo sep 23, 2009 2:09 pm
door Bemerbenz
Goed om te lezen, formidabele km-stand, neem aan dat er geen flashlube aan te pas is gekomen ?
Re:W124 met ruime ervaring
Geplaatst: wo sep 23, 2009 2:34 pm
door patrick4matic
Nee inderdaad geen Flash Lube systeem, ik had daar nog nooit van gehoord totdat ik een Ford Fiesta IV kocht. (auto van m`n ega) In het Fordje helpt het wel...die heeft inmiddels 221.000 km gereden (met een Endura 1,3 ltr 60 pk)dit motortje had eigenlijk al lang dood moeten zijn maar loopt als nieuw. (verbruik 1:13 LPG)
Re:W124 met ruime ervaring
Geplaatst: wo sep 23, 2009 7:30 pm
door Bemerbenz
Ik heb zo mijn twijfels over Flashlube. Nergens heb ik een onafhankelijk rapport kunnen vinden dat de werking aantoont. Heb sterk het idee dat het zinspeelt op de angst van de mensen voor dure reparaties. Knap van de Fiesta. Mijn zus reed in een Golfje 3 1,6 met een G3 installatie (1996) die had er 350000 km op zitten (die tellers gaan tot 3 ton) en de motor liep voorbeeldig. De rest was behoorlijk gaar en uiteindelijk richting de sloop. Heb zelf het idee dat bij normaal gebruik er geen extra slijtage is aan de klepzetels.
Re:W124 met ruime ervaring
Geplaatst: wo sep 23, 2009 8:39 pm
door PaulSnip
Geweldige kilometerstand, zeker gezien het feit dat de motor op LPG loopt.
Diesels kunnen nog veel meer kilometers aan. Ik heb zelf in een Mercedes garage gewerkt. De topper was daar een taxi met 250.000 km op de klok. Daar moest je echter nog wel een miljoentje bij tellen. De teller was rondgeweest dus!!! Het motortje (250 diesel) liep nog alsof hij gisteren uit de fabriek kwam.
Re:W124 met ruime ervaring
Geplaatst: do sep 24, 2009 11:02 pm
door BrunoSacco
Hoi,
Ik ben ook aan vervanging van de hydrauliekleiding en benzineleiding achter toe. Dat is een klusje waar de achteras er af moet. Kan je aangeven hoe je dit hebt gedaan/laten doen? Ben me aan het orienteren op en goed adres met iemand die de W124 goed kent.
BrunoSacco