Pagina 1 van 1
Cabrio
Geplaatst: di mar 22, 2011 5:11 pm
door Cabrio
Goedemiddag,
sinds afgelopen weekend ben ik eigenaar van een E320 cabrio automaat en heb me op dit forum aangemeld om meer te weten te komen over dit type. Daarnaast zit er wat klein werk aan de auto en hoop hier ook meer technische info en ondersteuning te vinden.
Vr.gr.
Arend
Re: cabrio
Geplaatst: di mar 22, 2011 5:19 pm
door Pena
Hoi Arend,
Welkom.
Het je ook een plaatje van je Ster

Re: cabrio
Geplaatst: di mar 22, 2011 6:16 pm
door Gombal
Hoi Arend, welkom hier en veel plezier op het forum en van je Benz!
Re: Cabrio
Geplaatst: za mar 26, 2011 9:13 pm
door Cabrio
Vandaag de mogelijkheid gehad de 8-loch velgen te monteren, staat zo al een stuk meer naar mijn zin. Dit is 'm:
Re: Cabrio
Geplaatst: za mar 26, 2011 9:16 pm
door Merceders200D
Mooi hoor

!!
Welkom hier!
Gr Carel
Re: Cabrio
Geplaatst: zo mar 27, 2011 12:10 pm
door Pena
hoi Arend,
Dat ziet er netjes uit.
Zo'n foto zegt toch meer dan .......... woorden

.
Re: Cabrio
Geplaatst: zo mar 27, 2011 6:09 pm
door Nachtreiziger
Das een mooie auto !
Toevallig ook nog een plaatje van de binnenkant ?
Grt Hans
Re: Cabrio
Geplaatst: wo mar 30, 2011 9:20 pm
door Gerbrandicus
Is de auto ietsjes verlaagd icm 16" E500 wielen?
Ziet er mooi uit!
Re: Cabrio
Geplaatst: wo mar 30, 2011 10:14 pm
door Cabrio
Het zou een sportline zijn volgens de vorige eigenaar / de plaatjes op de zijschermen, al heb ik de optiecode nog niet teruggezocht om dit te controleren.
Hij is wat lager dan 'standaard' , of het nu sportline is of wat anders.
De wielen zijn inderdaad 16 inch, maar niet van een E500 maar volgens mij van een S-klasse.
Re: Cabrio
Geplaatst: di apr 26, 2011 8:59 am
door Cabrio
Oplettende internetters zullen kunnen terugvinden dat de auto vanaf nu te koop wordt aangeboden. Voordat er allerlei verhalen rond gaan waarom de auto te koop staat zal ik dat zelf maar even toelichten. Hij bevalt immers goed.
Bij voorkeur houd ik de auto tot na de zomer(vakantie), daarvoor heb ik hem voornamelijk gekocht. Echter krijg ik de komende maanden gelegenheid een sportauto van een kennis over te nemen voordat hij deze inruilt op een nieuw bestelde, en met die uitzondering mag de cabrio evt. vervroegd weg.