Gabriel

Dit is de plaats waar je jezelf en eventueel je auto kunt voorstellen. Ook als je al lang lid bent, is het misschien leuk om hier even te laten weten wie je bent.
Plaats reactie
Gabriel

Gabriel

Bericht door Gabriel »

Hallo iedereen,

Ik rij al een tijdje in een E320 uit 1994 echt een top auto. Mijn naam is Gabriel en woon in Oudenbosch (net tussen Breda en Roosendaal).

Helaas heb ik nu wat probleem met mijn auto. daar heb ik een andere berichtje van geplaatst.

Beste liefhebbers,

Ik heb een E320 uit 1994. Echt een top auto alleen laatste tijd iets minder.

Mijn auto hapert. Op het moment dat je stil staat en in een keer veel gas geeft (tot de knop onder de gaspedaal) gaat hij haperen. Mijn monteur zei dat het aan de bobine lag en dus alle 3 de bobines vervangen. de bedrading naar de bobines bleek ook aan vervanging toe en dus dat ook vervangen.

MAAR hij hapert nog steeds en mijn monteur zegt dat de andere bedrading niet meer goed is en dus moet het gehele kabelboom vervangen worden wat mij dus + - 1350 euro kost (dit is met btw met montage met alles).

ik heb na een beetje onderzoek begrepen dat niet de gehele bedrading maar alleen de motor kabelboom ook apart vervangen kan worden. Dit aparte stuk is alleen niet bij de dealer te verkrijgen.

Waar zou ik deze motor kabelboom stuk kunnen kopen? wat zou het ongeveer kunnen kosten? Is dit probleem bij jullie bekend en ligt dit alleen aan de bedrading?


Bedankt alvast, hoop op jullie reacties!
P.S. auto hapert alleen als je veel gas geeft in een keer (de eerste meters hapert hij en dan trekt hij pas op zoals het moet en als je de gaspedaal niet loslaat hapert hij ook niet).


hopelijk kan iemand mij helpen hiermee!
Gebruikersavatar
Gombal
Erelid
Erelid
Berichten: 5423
Lid geworden op: vr dec 11, 2009 9:26 pm
Roepnaam: Arjen
Type wagen: Ander type
Bouwjaar: Nieuwer
Automaat: Nee
LPG: Nee
Opmerkingen / andere wagens.: Mercedes-Benz W245 170 2008
Locatie: Zeeland

Re: Gabriel

Bericht door Gombal »

Hoi Gabriel, welkom hier en veel plezier op het forum en van je Benz! (Als hij weer netjes loopt ;) )
Gemiddeld verbruik 200D 1986 5 bak (living in a foreign land)
Afbeelding
Plaats reactie