Pagina 1 van 1

bagagerek geïntegreerd - SA-code 722

Geplaatst: ma jun 22, 2015 9:56 pm
door EricE320T
Hoi mensen,

Op mijn E320T zit de optie met code 722. Dat houdt in dat het dak verstevigd is en dat er 5 rubber strips over het dak lopen waar je gemakkelijk iets op mee zou kunnen nemen.

Bij die optie horen volgens mij eigenlijk ook dwarsliggers, die dus evenwijdig aan voor- en achterruit tussen de dakdragers gemonteerd zouden kunnen worden.

Kent iemand dergelijke dwarsliggers? ZIjn die nog ergens te krijgen of heeft iemand ze misschien zelfs nog liggen?

Re: bagagerek geïntegreerd - SA-code 722

Geplaatst: ma jun 22, 2015 11:15 pm
door -SK-
zeldzaam, kijk eens op kleinanzeigen.ebay.de

Re: bagagerek geïntegreerd - SA-code 722

Geplaatst: ma jun 22, 2015 11:44 pm
door EdH
Ik heb ze via marktplaats gevonden maar ben ze later niet meer tegen gekomen:
http://www.w124club.nl/250TD-blonde-bel ... ml#p108406

Omdat er geen sterretje in staat ben ik er niet helemaal zeker van dat het origineel is, maar het past heel mooi. Op foto's online kan ik er geeneen vinden waar wel een sterretje in staat, hier staat nog een set (ook zonder sterretje) te koop op ebay:
http://www.ebay.co.uk/itm/Original-Genu ... 2c9bcd47af

Succes met de zoekactie!
Erik

Re: bagagerek geïntegreerd - SA-code 722

Geplaatst: di jun 23, 2015 5:41 pm
door EricE320T
Bedankt Erik!

Zal eens kijken of ik dat naar Nederland kan krijgen. Lijkt echt handig als er eens wat mee moet op dak.
@SK: Ja, dat scan ik zo af en toe, maar recent volgens mij niets.
Groet,

Eric