Mijn naam is Maikel a.k.a ScareMercy
Ben 20 jaar, geboren in Oss.
Mijn eerste tot en met mijn 9e levensjaar gespendeerd in Megen en daarna verhuist naar het altijd mooie Siebengewald waar ik nu nog steeds woon.
Ben in het bezit van een Golf C mk1 1.5 JB automaat uit 1981 met op het moment 67.000km op de teller welke ik heb gekocht van de eerste eigenaar uit 1921. En een Golf mk1 Cabrio GTD (ori GTI) uit 1984.
Aangezien dit eigenlijk echte projecten zijn, en ik steeds meer kilometers ga/moet maken. Wil ik toch maar eens de overstap maken naar een echt betrouwbare auto, een W124! Ik ben al jarenlang fan van dit model. Mijn vader rijd een 200D en een 300D van dit model, een 190D 2.5 en een W116 280SE. Ze rijden allemaal heerlijk, maar de W124 300D steekt gemakkelijk boven de rest uit.
Ondertussen heb ik een compleet roestvrije 230E uit 07/1985 gekocht, en een E300D die altijd onderhouden is bij Mercedes zelf van 06/1995
De bedoeling is om alle opties, de bumpers, motorkap, achterklep,het interieur en de 24 klepper motor om te hangen in de 230E in de zomervakantie. Zodat ik het volgende schooljaar eindelijk met een echte auto zonder problemen rond kan rijden
Foto's van hoe de stoffige '85 er nu bij staat, gemaakt met de telefoon:
Ik hoop hier een hoop informatie te kunnen vinden en delen.
Mvg, Maikel


